Szafy Raumplus

Podatny na zmiany system Raumplus składa się w istocie z dwóch elementów. Pierwszy z nich stanowią niezależne od korpusu przesuwne drzwi, które z pomocą różnego rodzaju materiałów, takich jak płyty drewnopodobne, drewno, metal, szkło,tkaniny obiciowe, mogą zostać tak ukształtowane, aby pasowały do każdego otoczenia. Drugi element stanowią skrojone na wymiar systemy półek, które pasują nawet do skosów i narożników.

Za pomocą systemu Raumplus poddasza ze skośną ścianą stają się kreatywnymi pracowniami mieszkalnymi, posiadającymi dużo miejsca do magazynowania. Drzwi przesuwne, nawet jeśli nie są powiązane z sufitem, dają się całkowicie otwierać dzięki zastosowaniu specjalnej techniki prowadnic.

   

Za pomocą systemu łączenia drzwi narożnikowych Raumplus, który skrojony na wymiar może zostać wbudowany w każdy narożnik, osiągnięcie Państwo nie tylko znakomity efekt estetyczny, widok przyciągający oko ale także uzyskacie wiele bezcennej przestrzeni. Po odsłonięciu drzwi narożnikowych uzyskujemy pełny dostęp do naszej szafy.

   

Za pomocą ścianek działowych Raumplus, duże pomieszczenia można według upodobania otwierać i zamykać bez utraty głębi i wrażenia przestronności pomieszczenia.

   

Za pomocą drzwi przesuwnych Raumplus niezależnych od korpusu mebla, w prawie każdym pomieszczeniu można zainstalować szafy nie tarasujące przejść, zapewniające wiele miejsca i swobody ruchu. Przez zastosowanie systemu Raumplus pomieszczenia zyskują znacznie większą funkcjonalność w porównaniu z tradycyjnymi zabudowanymi szafami.

   

Korzystając z systemu Raumplus można tak funkcjonalnie umeblować wnęki w apartamentach i mieszkaniach, że powiększą istniejącą przestrzeń a przy tym zostanie wykorzystany każdy centymetr powierzchni do przechowywania ubrań. System szaf Raumplus jest w pełni indywidualnie dopasowany do każdej wnęki.

   

Do wszystkiego co jest potrzebne do ubrania się istnieje odpowiednie wyposażenie szafy, takie jak praktyczny wyciąg do ubrań, lekko posuwające się i w pełni wysuwalne szuflady oraz wiele innych użytecznych wariantów wyposażenia, które sprawiają, że porządkowanie i układanie ubiorów staje się przyjemnością.

   

Drzwi przesuwne Raumplus posiadają ramy aluminiowe o różnych zarysach, w różnych kolorach zarówno lakierowane jak też barwnie anodowane. Mogą być na "wysoki połysk" (złoto, srebro) lub posiadać okleiny laminowane, drewnopodobne lub też być oklejone naturalnym fornirem do bejcowania lub lakierowania na żądany koilor. W zakresie wypełnień macie Państwo do wyboru różne rodzaje szkła, okleiny drewniane, powierzchnie metalowe, tapety albo tkaniny. Na Państwa życzenie okleiny drewniane mogą zostać zabarwione na dowolny kolor, ale są do dyspozycji także w wersji wykrawanej, z umieszczonymi od tyłu kolorowymi szkłami albo lustrami. Powierzchnie wykonane z metalu albo laminatów zaspokajają najbardziej śmiałe i w pełni zindywidualizowane style dekoracyjne.

Raumplus - ta technologia sprawdza się tysiąckrotnie, dzień po dniu na całym świecie.
Atrakcyjne drzwi Raumplus skrywają praktycznie zaprojektowane wnętrzne. Możecie w nim nie tylko wszystko przejrzyście uporządkować, ale również z dziecięcą łatwością wszystko znaleźć.
Umieszczenie drzwi Raumplus na cichobieżnych rolkach daje komfort przesuwania. Precyzyjna regulacja drzwi Raumplus eliminuje nieprzyjemne szumy.
Meblościanka, szafa wolno stojąca czy zabudowa wnęki systemu Raumplus, skrojona na wymiar od podłogi do sufitu i od ściany do ściany, dopasowuje się do każdego pomieszczenia.
Przestrzeń i komfort miejsca zapewniają takie elementy jak wyciągi do ubrań, wieszaki na krawaty, kosze do bielizny, półki na buty czy lekko przesuwające się szuflady oraz cała gama innych elementów dodatkowego wyposażenia, stosowanych w szafach Raumplus.
Lepiej, wygodniej żyć - oto główne hasło systemu Raumplus, który dopasowuje się do każdej sytuacji życiowej. Z pokoju dziecięcego powstanie pokój dla młodzieży. Później być może przekształci się w pokój gościnny, biuro, mieszkanie - atelier albo zupełnie coś innego i to za rozsądną cenę.
Umiejętnie dobrana kolorystyka drzwi i ich wypełnień ozdobi każde wnętrze. Zmiana wypełnień w systemie Raumplus jest przyjemnością i odbywa się bardzo prosto. Dopasowujemy nasze drzwi do nowych pomieszczeń, kolorów oraz materiałów.
Szybka i fachowa obsługa, dobre ceny oraz system Raumplus to oferta warta zastanowienia.